Wydarzenia

32-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nisku, zatrzymali 32-latka, który posiadał substancje zabronione. Mężczyzna, próbował ukryć narkotyki poza miejscem zamieszkania, jednak udaremnili mu to niżańscy funkcjonariusze. Mieszkaniec powiatu niżańskiego, działał w warunkach recydywy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zatrzymanie 32-latka, to wynik pracy policjantów operacyjnych Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Funkcjonariusze ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego w swoim miejscu zamieszkania, może posiadać narkotyki. Ponadto, z zebranych przez niżańskich funkcjonariuszy ustaleń wynikało, że mężczyzna zamierzał ukryć zabronione substancje poza miejscem swojego zamieszkania.

We wtorek, policjanci pojechali pod ustalony adres mężczyzny. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli foliowy woreczek wypełniony sproszkowaną substancją. Po wstępnym badaniu wyszło na jaw, że zabezpieczona substancja to mefedron.

32-latek działał w warunkach recydywy. Mężczyzna był uprzednio skazany za podobne przestępstwa. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Powrót na górę strony