Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Dzisiaj, na Placu Wolności w Nisku, uczczono obchody 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pod pomnikiem przedstawiciele władz administracyjnych i samorządowych oraz służb mundurowych złożyli wieńce i kwiaty.
W obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja, wzięli udział niżańscy policjanci. Msza święta, rozpoczęła świętowanie 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Następnie funkcjonariusze przemaszerowali na Plac Wolności w Nisku, gdzie pod pomnikiem złożono wieńce i kwiaty. Komenda Powiatowa Policji w Nisku podczas uroczystości wystawiła poczet sztandarowy.
Kierownictwo niżańskiej Policji reprezentował p.o. Komendant Powiatowy Policji w Nisku mł. insp. Rajmund Murek wraz z naczelnikiem Wydziału Prewencji kom. Piotrem Różyckim.